I-Doser : Virtuální droga

I-Doser : MP3, Program, FAQ, 100% Funkčnost, a vše co potřebujete k tomu aby ste mohly mít váš program kde chcete.

Banner

Popis Dávek(v CZ.)

Alkohol

Liquor. Lihovin. Pivo. Vína. Alkohol je jedním z nejčastěji používaných psychoactives silného člověka. Má za sebou dlouhou historii a její užívání omamných účinků jsou dobře prostudovány a zdokumentovány: relaxace, náladu výtah, štěstí, závratě, mnohomluvnost, snížené zábrany, snížena sociální úzkost a analgezii. Naše dávka alkoholu je jako výstřel střílení pět sklenice nápoje, který je v platnosti. Účinky přijít o silný, ale příjemný rychlý a snadný do stavu relaxace přelétavost a overexcitement. Některé z nich dokonce zkušený čistokrevném opilství z jedné dávky. Best of all, žádná kocovina.

Content
Když je vše v pořádku, a nemusíte mít péči na světě, jste obsah. Život je složitý a rychle, a to je vzácná událost, když jste absolutně nic bát. Obsah bude klid vám, dodají vám, přinese úsměv na vaší tváři a po určitou dobu, aby jsi pocit, že je vše v pořádku. Je ubrousky negativní statickou z vaší paměti, zklidní vás a dává vám podporu při životě dostane šílený. Staňte obsah.
Hand of God
Dávka, která byla celý život dosažení pro I-Doser.com, a to pouze v držení vnitřní I-dávkovač Labs za velmi dobrý důvod: Není určena pro veřejnou spotřebu, protože je považuje za příliš silný. Je to jako Svatý dosáhne z nebe, jako byste spal s zavřené oči, a ukazuje svět. Pouze 5 lidí má stále svědky moci tuto dávku, a to bylo odjato v I-dávkovač trezoru strach z propuštění. Třepotání víčka, skvělá a téměř nadpřirozené jasnovidnost, kruhy světla a velké pochopení, ale toto vše je s cenou. Mohlo by to také platnost velký strach, je neznalý realizace sebe, a podrobný rozpis všech smyslů. Pláč, strach, hněv: musíte si uvědomit, s těmito poznatky by mohly přijít s špatné následky.
5HTP
Víte, váš mozek je "šťastné hormony?" 5HTP je aminokyselina, která se používá v mozku, aby hormonu serotoninu, což je vaše HAPPY hormonů. My desinged se 5HTP dávky pomoci svého pána hormonální žláza je šišinka, která dělá Melatonin v noci a serotoninu v průběhu dne. Když tyto dva hormony dostat z rovnováhy, malý pocit depresi během dne a nemůže spát i v noci. A zaručené vzorec stresu. Nechť naše 5HTP dávku dát věci zpět do normy. Nejlepší přijata v dopoledních hodinách, kdy se probudíš a / nebo na večer před spánkem, 5HTP znovu-úrovni vašich hormonů a pomoci vám cítit radost znovu!
Anti-Migrene
Každý bolí hlava a je to obvykle jen pop z aspirin láhev. Avšak někdy jsou tak špatné, "nic" pomáhá. To je důvod, proč jsme navrhli Anti-migréna. Pro ty z vás, kteří neradi léků, nemůže najít něco, co funguje pro ty, migrény, cluster bolesti hlavy, nebo jen obyčejný vanilkový hlavy - to vás od normálního stavu alfa na migrénu Hz ,5-busting úrovni. Ujistěte se, že vás některé zklidňující úleva!
A-BOOM!
BOOOOM! To je váš mozek na A-bomba! A to funguje přesně takhle: Začíná s nízkou upramp emocionálních pocitů, které prosakují do hluboké štěrbiny vašeho mozku, těžko by se téměř žádný dopad na všechny na začátku. Máte pocit, že něco, to je jisté, jako je dávka začíná pomalu pracovat na své cestě do vaší mysli. A bit trochu euforie, že mírný studený pot-tělo, tak teplé, že se něco děje. Není nejsilnější dávku, tak daleko. Ani všechno skvělé. Pak hity! BOOOM! A-Bomb zajde a hrz úrovni pohání vás do nejhlubšího vesmíru dosáhne tam, kde není realitou, což je důvod, proč tato dávka je často nazýván reality chlapík. A-Bomb mísí všechno víme o tom, jak binaurální dávky mohou účinek vás, a to rampy krát nekonečno. Nasedneme konstantní emaily o této oblíbené, a všichni říkají v podstatě totéž: IT troubíce mé mysli! Přesně tak.
Absinthe
Zelená Pohádkové; Zelená bohyně, La Poplatek Verte. Naši technici se vrátil na první straně-účty zaznamenávají až lýkových jako 1850s, a pokusil simulovat účinky tohoto mystic zelený nápoj. Měli jsme succed? Můžeme se nikdy neví jistě, protože absint bylo zakázáno už dávno. Zjistili jsme, že ve srovnání s jinými real-world pelyněk concoctions, a my si myslíš, že bude souhlasit, že je něco, co je tohle: přehlednost hitů pomalu jako svého projevu se stává velmi artikulovat a vaše představy jasné, že mlha soupravy, ale, ale posuny, jste opilý ale vy ne. Najednou si uvědomíte, proč tomu tak bylo ć pro Van Gogh, Baudelaire a Verlaine - je to neskutečný rozdíl od hladkého něco k dispozici na ulici, která dnes otevírá své mysli, glosses nad vesmíru, ale dělá všechno jasné všechny najednou. Úžasné, je to, co budete říkat. Absint je, co to je.
Acid
Kyselina dávka obnoví psychoaktivní zkušenosti: obecné změny ve vědomí, problémy se zaměřením neobvyklé tělesné pocity (faciální návaly horka, zimnice, husí kůže, tělesné energie), neobvyklé myšlenky a řeči, změny ve vnímání času, rychle se měnící emoce (radost, strach , závratě, úzkost, hněv, radost, podráždění), mírné zvýšení tělesné teploty a pocit jednoty bude hemžit jak tuto dávku spěchá přes tempa. Tato dávka přijde na velmi silné, s počátečním praskla následuje proudu vědomé měknutí že ustupuje do blaženosti. První plácnutí je velká a docela řvavý, tak je připraven na jízdu svého života.
Adrenochrome
Adrenochrome je oxidační produkt adrenalinu (ephinephrine, norepinefrin). Bylo dosaženo mytický status jako záměrně-požito psychoaktivní - posilovanou HS Thompson je Strach a nenávist v Las Vegas. Je údajný způsobit dezorientace a halucinace. Pouze!!! na vlastní nebezpečí!
Afterglow
Pocit dosvit: když je teplo vilnost prošlo, to je obsah záře vás koupat palce .. A tichý vnitřní mihotající po zábavní pyrotechniku orgasmu. Tak, opřít se, být ještě, kromě dýchání - vážíme všech miliony drobných pocity jak změnit každou vteřinu. To je Afterglow!
Aftermath
Jedná se o nový návrhář drog, které tvrdě zasáhne. Neexistuje žádný vážný upbring jako mnoho našich dávkách mít - tohle skály, a neumožňuje až je po všem. Připravte se na pocit z dobře-bytost, veselí a dobrá nálada, s masivním nárůstem bdělost a energii jako jakákoliv únava se otřela od těla ... vám vlastně jít přes takový nápor, že když vám bombardovali. To je důvod, proč nazýváme tuto dávku po horké návrhář!
Alpha
To je produkováno, když se probudil a plně při vědomí, ale s vaší informovanosti zaměřena dovnitř, jako když se snaží něco zapamatovat, nebo je-li vaše oči jsou zavřené. Pro začátečníka meditace atd., Alpha je ideálním výchozím bodem vpřed v meditaci. Alpha příčin Pomalejší mozku vlny, které jsou příznivé pro kreativní řešení problémů, zrychleného učení, náladu elevaci, snižování stresu atd., charakterizuje intuitivní postřehy, kreativní šťáva, inspiraci, motivaci, vidiny apod. uvolněné, a přesto v pohotovosti.
Anesthesia
Pojďme se ne kolem horké kaše: Anesthesia vás bude bordel. Nenechte se v autě po této dávce! Ne jako je to možné, protože jediná věc, co budete chtít udělat, je kapka na podlahu a nechat svět točit kolem vás. Testeři se tomu říká "krátké žilo, ale šílený znecitlivující zkušenost." Můžete ji použít pro jakékoli podobě bolesti (bolest zubů, bolest hlavy, atd.) a funguje to skvěle, nebo jednoduše dostat k dobrým příkladem toho, jaký i-dávkovač dávkách může udělat. Jen ujistěte, že máte v posteli, není daleko od svého počítače. Trust us.
AntiSad
Všichni máme ty špatné dny. AntiSad je náš nejsilnější dávku antidepresiv děláme, a je-li pro ty dny, kdy všechno pokazí. Kladen na sluchátka, poslouchejte minulosti binaurální beatů, protože bere váš mozek z ,30 Hz až ,15 Hz od svého normálního alfa 10Hz, kde záchvaty deprese odplavit. Štěstí lze získat!
Astral
Astrální projekce (nebo astrální cestování) je výklad se-o-tělo zkušenosti (OBEs) dosáhnout buď vzhůru, nebo prostřednictvím střízlivé snění, hluboké meditace, nebo použití psychotropics. Obhájci tvrdí, že astrální projekci jejich vědomí či duše převedl do astrální těla (nebo "double"), která se pohybuje v tandemu s fyzickou osobou v paralelním světě známý jako astrální rovině. Pojem astrální projekce byla zhruba po tisíce let, jejíž kořeny sahají do starověké Číny. Astrální projekce je také znám jako "Soul Travel." Užívejte tuto dávku v tmavé místnosti, položit zpět, a podívejte se, co to cítí se jako na celou vaši duši zanechat vaše fyzické tělo a jít na výlet.
Beta
To je obvykle generována, když se probudil, se pozornost soustředila mimo ni, které se zabývá mimo svět. Rovněž je generován, když se řešení logických problémů, jako asmental aritmetika. Upozornit zaměřením, vitality, koncentrace na úkoly. Země rezonance. Beta způsobuje zvýšení mentální schopnosti, zaměření pozornosti, a IQ.
Black Sunshine
Víš dávku je dobré, když najednou náš email box je nevyžádanou poštou s vysokým ohledem na konkrétní dávky. To se stalo, když Bílého Kříže byl propuštěn, další populární dávku naše. Všechny všichni mohli povídat byl Bílé Kříže. Black Sunshine lze považovat za pokračování naší první dávce. Z týmu, který vytvořil bílé kříže, přichází BLACK SUNSHINE. Řekli, že by mohl dělat dávku stejně dobrý nebo lepší než bílé kříže, a všichni zasmál. No, měli jsme to! BLACK SUNSHINE je anti-stimulant. Kéž bychom se mohli snadno dát do slov to, co dělá tuto dávku, ale je to tak i po slova ... Pojďme si zkusit: Má váš mozek a zvraty tak, aby vše, co svítí s krásným záře, pak ji přesahuje a obrací všechno záře hluboko uvnitř vás. Neexistuje žádný slunce, když jste hledali tváří v tvář se svou duší a Black Sunshine tě v místnosti s vaší duší a nechá vás dva si to talk, ale bez mluvení. Komunikace, sami se sebou, ale tak hluboko pod budete pamatovat na kmenu. Vysoce pokročilé, tato dávka se pokouší přinést vám další za jakoukoli dávku než před ní. Být upozorněni, že ani toto není dávka pro každého. Pokud si nejste jisti, přilnou k lehčí, více pozemské dávky. A dávky, které nelze popsat. BLACK SUNSHINE.
Brain (plus)
Brain + je náš hybrid rekreační chytré drogy. Je navržen tak, aby nebylo vám vysoké nebo odebrat skutečností, je určen vám, že vás na další úroveň. Pokud chcete uniknout realitě, existuje řada dávek pro vás. Pokud chcete masáž mozku, vlečka kreativní a hluboké myšlenky, hloubat existence, pak BRAIN + je pro vás. Přináší mozek na úrovni Hz železniční zodpovědný za kreativní a hluboké chytré uvažování. Vzhledem k tomu, že dávka konce cyklu, najdete nevadí putování na několik životů tajemství. Kteří vědí, možná si můžete i jejich řešení, když mozek pokud overclocked to čistý, jasný, způsobu myšlení.
Bufo)Toad
Existuje několik druhů ropuchy, které produkují jed, který má psychoaktivní vlastnosti. V jed jednoho druhu (Bufo alvarius) obsahuje 5-Meo-DMT a bufotenin, zatímco některé jiné obsahují pouze bufotenin. V psychoactivity 5-Meo-DMT je jasně stanovena a více dat přichází na světlo, které naznačují, že je stejně bufotenin psychoaktivní (oba kouří a ústní), i když poněkud méně účinný. Zatímco sušené ropucha kožky se prodávají někteří prodejci je malý přínos pro tuto metodu jako ropucha jed mohou být shromažďovány bez poškození ropucha 5-methoxy-N, N-dimethyltryptamine nebo N, N-dimethylserotonin. Bufo) Toad se ukázal být jedním z vašich nejsilnějších dávek, takže je vysoce doporučeno, aby začátečníci začít s jinou dávku.
Omlouvám se ale ostatní překlady dělam na přání. Bohužel nemam čas abych to všechno dělal furt najednou. Budu je sem dávat vždy třeba 3x denně atd.